×UWAGA: oferta jest już nieaktualna! Nie można aplikować na tę ofertę.
Profesja.pl – najlepsze oferty pracy
Oferty pracyBlacharz / Mechanik Samochodowy (LB/10/23)
Blacharz / Mechanik Samochodowy (LB/10/23) Weegree 47906 Kempen (Niemcy)
Blacharz / Mechanik Samochodowy (LB/10/23) Weegree 47906 Kempen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 4 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii, Niemiec i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Blacharz / Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: 47798 Krefeld, Niemcy

Poszukujemy doświadczonych i zdecydowanych pracowników specjalizujących się w mechanice samochodowej oraz w pracach blacharskich. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą w dynamicznym środowisku, oferujemy Ci możliwość dołączenia do zgranego zespołu i rozwijania swojej kariery w branży motoryzacyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie usterek i problemów mechanicznych oraz blacharskich
  • Wykonywanie napraw mechanicznych, w tym wymiany części i układów
  • Naprawa uszkodzeń blacharskich
  • Wykonywanie prac serwisowych i konserwacyjnych na pojazdach
  • Zachowanie czystości i porządku w miejscu pracy
  • Dbanie o narzędzia i sprzęt warsztatowy
  • Współpraca z innymi członkami zespołu i udzielenie wsparcia kolegom z pracy

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie zawodowe na takim lub podobnym stanowisku
  • Zdolność do wykonywania szerokiego zakresu napraw mechanicznych i blacharskich
  • Znajomość narzędzi i sprzętu warsztatowego
  • Samodzielność organizacji stanowiska pracy
  • Czyste i rzetelne wykonywanie zleconych prac
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Motywacja do pracy
  • Aktualne prawo jazdy kat. B i samochód na wyjazd

Dodatkowymi atutami będą:

  • Podstawowa bądź komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Wykształcenie zawodowe w dziedzinie mechaniki samochodowej lub blacharstwa

Co otrzymasz w zamian:

  • Stawkę: od 13,50 €/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie zapewnione PRZEZ NAS
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 539 198 295
  • E-mail - m.morzejko@weegree.com

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

(Data aktualizacji: czwartek, 4 kwietnia 2024)
inne

oferty pracodawcy

JELCZ LASKOWICE (dolnośląskie)
Opublikowano dzisiaj
Wrocław, Opole (Dolnośląskie, Opolskie)
Opublikowano wczoraj
Pfronstetten (Niemcy)