×UWAGA: oferta jest już nieaktualna! Nie można aplikować na tę ofertę.
Profesja.pl – najlepsze oferty pracy
Oferty pracyOperator Maszyn - CANPACK FPN
Operator Maszyn - CANPACK FPN CANPACK S.A Brzesko (małopolskie)
Operator Maszyn - CANPACK FPN CANPACK S.A Brzesko (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 15 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

Grupa CANPACK jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań na świecie. Swoją silną pozycję nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

CANPACK S.A. Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku, zatrudni osoby na stanowisko:

Operator maszyn

miejsce pracy: Brzesko

Główne obowiązki:

  • Produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego, zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi,
  • Sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi,
  • Modernizowanie istniejących urządzeń na linii,
  • Dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn,
  • Stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej.

Wymagania kluczowe:

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (3 zmiany),
  • Samodzielność i operatywność w działaniu,
  • Mile widziane praktyki oraz doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych,
  • Motywacja do doskonalenia umiejętności,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie,

W zamian oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + premia kwartalna + dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym,
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych - dedykowany opiekun w pierwszych 3 miesiącach zatrudnienia,
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. dofinansowanie do posiłków, opieka LuxMed w przyzakładowej placówce medycznej, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wczasów),
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek napojowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 15 kwietnia 2024)
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie. Zgłoś uwagi do oferty lub nadużycie
inne

oferty pracodawcy

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano 13 maja 2024
Brzesko (małopolskie)